Time Spent All (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Date
ne: मिति

en: URL
ne: यूआरएल

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका
