Time Spent All (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: URL
fa: نشانی

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Node types
fa: انواع گره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Display type
fa: نوع نمایش
