Time Spent All (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه
