Time Spent All (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
