Time Spent All (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: IP Address
sl: IP naslov
