Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Country
da: Land

en: Time
da: Tid

en: America/Chicago
da: Amerika/Chicago

en: America/New_York
da: Amerika/New_York

en: Asia/Dubai
da: Asien/Dubai

en: Asia/Tokyo
da: Asien/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
da: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
da: Europa/London

en: Europe/Oslo
da: Europa/Oslo

en: City
da: By

en: Timezone
da: Tidszone
