Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Country
de: Land

en: Time
de: Zeit

en: America/Chicago
de: Amerika/Chicago

en: America/New_York
de: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
de: Asien/Dubai

en: Asia/Tokyo
de: Asien/Tokio

en: Europe/Amsterdam
de: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
de: Europa/London

en: Europe/Oslo
de: Europa/Oslo

en: City
de: Stadt

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Asia/Kolkata
de: Asien/Kalkutta
