Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Time
el: Ώρα

en: America/Chicago
el: Αμερική/Σικάγο

en: Asia/Dubai
el: Ασία/Ντουμπάι

en: Asia/Tokyo
el: Ασία/Τόκιο

en: Europe/Amsterdam
el: Ευρώπη/Άμστερνταμ

en: Europe/London
el: Ευρώπη/Λονδίνο

en: Europe/Oslo
el: Ευρώπη/Όσλο

en: City
el: Πόλη

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Asia/Kolkata
el: Ασία/Kolkata
