Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Country
et: Riik

en: Time
et: Aeg

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: City
et: Linn

en: Timezone
et: Ajavöönd
