Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Time
fr: Heure

en: America/Chicago
fr: Amériques/Chicago

en: America/New_York
fr: Amériques/New York

en: Asia/Dubai
fr: Asie/Dubaï

en: Asia/Tokyo
fr: Asie/Tokyo

en: Europe/London
fr: Europe/Londres

en: City
fr: Ville

en: Timezone
fr: Fuseau horaire
