Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Time
hu: Idő

en: America/Chicago
hu: Amerika/Chicago

en: America/New_York
hu: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
hu: Ázsia/Dubaj

en: Asia/Tokyo
hu: Ázsia/Tokió

en: Europe/Amsterdam
hu: Európa/Amszterdam

en: Europe/London
hu: Európa/London

en: Europe/Oslo
hu: Európa/Oslo

en: City
hu: Város

en: Timezone
hu: Időzóna
