Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Country
is: Land

en: Time
is: Tími

en: Asia/Tokyo
is: Asía/Tókýó

en: Europe/Amsterdam
is: Evrópa/Amsterdam

en: Europe/London
is: Evrópa/London

en: City
is: Borg

en: Timezone
is: Tímabelti
