Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Country
it: Paese

en: Time
it: Data e ora

en: Europe/London
it: Europe/Londra

en: City
it: Città

en: Timezone
it: Fuso orario
