Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Time
pl: Czas

en: America/Chicago
pl: Ameryka/Chicago

en: America/New_York
pl: Ameryka/Nowy_Jork

en: Asia/Dubai
pl: Azja/Dubaj

en: Asia/Tokyo
pl: Azja/Tokio

en: Europe/Amsterdam
pl: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
pl: Europa/Londyn

en: Europe/Oslo
pl: Europa/Oslo

en: City
pl: Miasto

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Asia/Kolkata
pl: Azja/Kalkuta
