Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Time
ru: Время

en: America/Chicago
ru: Америка/Чикаго

en: America/New_York
ru: Америка/Нью_Йорк

en: Asia/Dubai
ru: Азия/Дубаи

en: Asia/Tokyo
ru: Азия/Токио

en: Europe/Amsterdam
ru: Европа/Амстердам

en: Europe/London
ru: Европа/Лондон

en: Europe/Oslo
ru: Европа/Осло

en: City
ru: Город

en: Timezone
ru: Часовой пояс
