Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Country
sv: Land

en: Time
sv: Tid

en: America/Chicago
sv: Amerika/Chicago

en: America/New_York
sv: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
sv: Asien/Dubai

en: Asia/Tokyo
sv: Asien/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
sv: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
sv: Europa/London

en: Europe/Oslo
sv: Europa/Oslo

en: City
sv: Stad

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Asia/Kolkata
sv: Asien/Calcutta
