Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Time
uk: Час

en: America/Chicago
uk: Америка/Чікаго

en: America/New_York
uk: Америка/Нью-Йорк

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: City
uk: Місто

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Asia/Kolkata
uk: Азія/Калькутта
