Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Time
vi: Thời gian

en: America/Chicago
vi: Châu Mỹ/Chicago

en: America/New_York
vi: Châu Mỹ/New_York

en: Asia/Dubai
vi: Châu Á/Dubai

en: Asia/Tokyo
vi: Châu Á/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
vi: Châu Âu/Amsterdam

en: Europe/London
vi: Châu Âu/London

en: Europe/Oslo
vi: Châu Âu/Oslo

en: City
vi: Thành phố

en: Timezone
vi: Múi giờ
