Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Country
ja: 国

en: Time
ja: 時間

en: America/Chicago
ja: アメリカ/シカゴ

en: America/New_York
ja: アメリカ/ニューヨーク

en: Asia/Dubai
ja: アジア/ドバイ

en: Asia/Tokyo
ja: アジア/東京

en: Europe/Amsterdam
ja: ヨーロッパ/アムステルダム

en: Europe/London
ja: ヨーロッパ/ロンドン

en: Europe/Oslo
ja: ヨーロッパ/オスロ

en: City
ja: 市区町村

en: Timezone
ja: タイムゾーン
