Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Country
mr: देश

en: Time
mr: वेळ

en: America/Chicago
mr: अमेरिका/शिकागो

en: America/New_York
mr: अमेरिका/न्यू_यॉर्क

en: Asia/Dubai
mr: एशिया/दुबई

en: Europe/London
mr: युरोप/लंडन
