Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Time
sk: Čas

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: City
sk: Mesto

en: Timezone
sk: Časové pásmo
