Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Country
ca: País

en: Time
ca: Hora

en: America/Chicago
ca: Amèrica/Chicago

en: America/New_York
ca: Amèrica/New_York

en: Asia/Dubai
ca: Àsia/Dubai

en: Asia/Tokyo
ca: Àsia/Tòquio

en: Europe/Amsterdam
ca: Europa/Àmsterdam

en: Europe/London
ca: Europa/Londres

en: Europe/Oslo
ca: Europa/Oslo

en: City
ca: Ciutat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Asia/Kolkata
ca: Àsia/Calcuta
