Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Time
cy: Amser

en: America/New_York
cy: America/Efrog_Newydd

en: Europe/Amsterdam
cy: Ewrop/Amsterdam

en: Europe/London
cy: Ewrop/ Llundain

en: Europe/Oslo
cy: Ewrop/Oslo

en: City
cy: Tref

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser
