Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Time
he: זמן

en: America/Chicago
he: אמריקה/שיקגו

en: America/New_York
he: אמריקה/ניו_יורק

en: Asia/Dubai
he: אסיה/דובאי

en: Asia/Tokyo
he: אסיה/טוקיו

en: Europe/Amsterdam
he: אירופה/אמסטרדם

en: Europe/London
he: אירופה/לונדון

en: Europe/Oslo
he: אירופה/אוסלו

en: City
he: עיר

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Asia/Kolkata
he: אסיה/קולקטה
