Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: America/Chicago
kn: ಆಮೆರಿಕಾ/Chicago

en: America/New_York
kn: ಆಮೆರಿಕಾ/New_York

en: Asia/Dubai
kn: ಏಶಿಯಾ/Dubai

en: Asia/Tokyo
kn: ಏಶಿಯಾ/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
kn: ಯೂರೋಪ್‌/Amsterdam

en: Europe/London
kn: ಯೂರೋಪ್‌/London

en: Europe/Oslo
kn: ಯೂರೋಪ್‌/Oslo

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ
