Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Country
oc: País

en: Time
oc: Ora

en: Europe/Amsterdam
oc: Euròpa/Amsterdam

en: Europe/London
oc: Euròpa/Londres

en: Europe/Oslo
oc: Euròpa/Òslo

en: City
oc: Vila

en: Timezone
oc: Fus orari
