Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Time
te: సమయం

en: America/Chicago
te: అమెరికా/చికాగో

en: America/New_York
te: అమెరికా/న్యూయార్క్

en: Asia/Dubai
te: ఆసియా/దుబాయ్

en: Asia/Tokyo
te: ఆసియా/టోక్యో

en: City
te: నగరం

en: Timezone
te: కాల మండలం
