Timefield (1.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Time
te: సమయం

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Duration
te: నిడివి

en: End Time
te: ముగింపు సమయం
