Timefield (1.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Required
ar: ضروري

en: Label
ar: التسمية

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Never
ar: أبدا

en: Fields
ar: الحقول

en: Optional
ar: اختياري

en: Duration
ar: المدة الزمنية
