Timefield (1.0.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
