Timefield (1.0.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Required
es: Obligatorio

en: Label
es: Etiqueta

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: 30 Minutes
es: 30 minutos

en: 1 Hour
es: 1 hour

en: Time
es: Hora

en: Never
es: Nunca

en: Fields
es: Campos

en: Optional
es: Opcional

en: Duration
es: Duración

en: Days
es: Días

en: End Time
es: Hora de finalización

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: Number of summary rows: @rows
es: Cantidad de filas del resumen: @rows

en: Summary field will always be visible
es: El resumen del campo estará siempre visible
