Timefield (1.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Duration
gu: સમયગાળો
