Timefield (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Required
he: נדרש

en: Label
he: תווית

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Never
he: אף פעם

en: Fields
he: שדות

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Duration
he: משך

en: Days
he: ימים

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
