Timefield (1.0.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Label
hi: लेबल

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: 1 Hour
hi: 1 घंटा

en: Time
hi: समय

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Duration
hi: अवधि
