Timefield (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: Never
jv: Ora tahu

en: Fields
jv: Field

en: Optional
jv: Ora kudu
