Timefield (1.0.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Never
km: កុំ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
