Timefield (1.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Required
nl: Verplicht

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: Time
nl: Tijd

en: Never
nl: Nooit

en: Fields
nl: Velden

en: Optional
nl: Optioneel

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Days
nl: Dagen

en: End Time
nl: Eindtijd

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Number of summary rows: @rows
nl: Aantal rijen in samenvatting: @rows

en: Summary field will always be visible
nl: Samenvattingsveld is altijd zichtbaar
