Timefield (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Required
oc: Requesit

en: Label
oc: Etiqueta

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: Never
oc: Pas jamai

en: Fields
oc: Camps

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Duration
oc: Durada

en: Days
oc: Jorns
