Timefield (1.0.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Label
vi: Nhãn

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Time
vi: Thời gian

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Fields
vi: Các trường

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Days
vi: Ngày
