Timeline Block (1.2.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Time
nl: Tijd

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: About
nl: Over
