Timeline Block (1.2.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Time
hu: Idő

en: Remove item
hu: Elem eltávolítása

en: About
hu: Leírás
