Timeline Block (1.2.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Time
fa: زمان

en: Remove item
fa: برداشتن آیتم

en: About
fa: درباره
