Timeline Styles (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset
be: Скінуць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Published status
be: Апублікованы статус
