Timeline Styles (2.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
