Timestamp Range (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Start date
no: Startdato

en: End date
no: Sluttdato

en: Field types
no: Felttyper

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
no: Format: %format. La det stå tomt for å bruke tida skjemaet ble sendt inn.

en: Date separator
no: Skilletegn for dato

en: The string to separate the start and end dates
no: Strengen som skal skille start- og sluttdatoene

en: Separator: %separator
no: Skilletegn: %separator
