Timestamp Range (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
ro: Format: %format. Lăsați necompletat pentru a utiliza timpul de trimitere a formularului.

en: Date separator
ro: Separator dată

en: The string to separate the start and end dates
ro: Șirul care separă datele de început și de încheiere.
