Timestamp Range (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
tr: Biçim: %format. Gönderi giriş zamanını kullanmak için boş bırakın.

en: Date separator
tr: Tarih ayırıcı

en: The string to separate the start and end dates
tr: Başlangıç ve bitiş tarihlerini ayırmak için kullanılan dizge

en: Separator: %separator
tr: Ayırıcı: %separator
