Timestamp Range (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Field types
cs: Typy polí

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %format. Nechte prázdné pro použití času odeslání formuláře.

en: The string to separate the start and end dates
cs: Řetězec, který rozděluje počáteční a koncová data
