Timestamp Range (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
es: Formato: %format. Déjese en blanco para utilizar la hora del formulario enviado.

en: Date separator
es: Separador de fecha

en: The string to separate the start and end dates
es: La cadena para separar las fechas de inicio y fin

en: Separator: %separator
es: Separador: %separator
