Timestamp Range (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
fi: Muoto %format. Jätä tyhjäksi käyttääksesi lomakkeen lähetysajankohtaa.

en: Date separator
fi: Päivämääräerotin

en: The string to separate the start and end dates
fi: Merkit joka erottavat aloitus- ja lopetuspäivämäärät
